REGULAMINSerdecznie Witamy w naszym Dworze Amelii.
Jest nam niezmiernie miło Państwa gościć.
W trosce o zapewnienie Państwu bezpiecznego i spokojnego pobytu, uprasza się o zapoznanie z poniższym regulaminem.


 1. Goście Dworu Amelii mają obowiązek przestrzegania wskazanego regulaminu, przepisów BHP/przeciwpożarowych, a także powinni respektować się do zaleceń pracowników Dworku.

 2. Doba noclegowa w pensjonacie rozpoczyna się o godzinie 14:00 a kończy dnia następnego o godzinie 10:00.

 3. Opłata za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu zgodnie z określonym przez Gości terminem rezerwacji pokoju. W sytuacji, gdy Gość nie wykorzysta całości pobytu w wyniku późniejszego przyjazdu/wcześniejszego wyjazdu niż wynika to z rezerwacji, płatność za całość pobytu nie ulega zmianie.

 4. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 06:00

 5. Brama wjazdowa zamykana jest o godzinie 22:00 a otwierana o godzinie 06:00. Oczywiście po uprzednim poinformowaniu pracowników Dworu Amelii istnieje możliwość otworzenia bramy o innej porze.

 6. Dwór Amelii nie ponosi odpowiedzialności za szkody (rzeczowe wartości/pieniądze), które są wynikiem nieprzestrzegania przez Gości zasad regulaminu oraz zarządzeń pensjonatu.

 7. Pracownicy Dworu Amelii mogą odmówić świadczenia usług osobom, które zaburzają porządek oraz zasady obowiązującego regulaminu. Dwór ma prawo domagać się bezzwłocznego opuszczenia obiektu przez gościa, bez uzyskania zwrotu za pobyt w Dworze Amelii.

 8. Pracownicy Dworu Amelii mogą odmówić świadczenia usług osobom, które zaburzają porządek oraz zasady obowiązującego regulaminu. Dwór ma prawo domagać się bezzwłocznego opuszczenia obiektu przez gościa, bez uzyskania zwrotu za pobyt w Dworze Amelii.

 9. Wcześniejsza rezerwacja pokoi równoznaczna jest z wpłatą zadatku w wysokości 40% ogólnej kwoty zamówienia lub ustalonej kwoty z Gościem. Dwór Amelii na zadatek czeka 3 dni robocze. W sytuacji, gdy Gość nie zrealizuje swojego pobytu, zadatek przepada w całości na poczet Dworu Amelii.

 10. Otrzymując klucz do pokoju, Gość staje się jego gospodarzem (istnieje możliwość wykupienia za dodatkową opłatą-codziennego sprzątania).

 11. Zgubienie klucza jest równoznaczne z karą finansową w kwocie 100zł.

 12. Goście po upływie terminu pobytu powinni zwrócić pokój w stanie niepogorszonym. Pracownik Dworu Amelii ma prawo do oceny stanu pokoju przy Gościu, istnieje możliwość obciążenia go karą finansową za zniszczenia w pokoju.

 13. Pozostawione w pokoju przez wyjeżdżającego Gościa rzeczy osobiste mogą zostać odesłane na wskazany adres, koszt wysyłki pokrywa Gość.

 14. Parkowanie pojazdów możliwe jest na naszym bezpłatnym, niestrzeżonym parkingu. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia pojazdów bądź utraty mienia, które znajdowały się w środku.

 15. W Dworze Amelii obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA. Gość, który nie zastosuje się do wskazanego zakazu będzie każdorazowo obciążony karą finansową w kwocie 150 PLN.

 16. Kuchnia w Dworze Amelii pracuje w określonych godzinach. Goście zgłaszający się na posiłki po czasie bądź bez uprzednich ustaleń nie zostaną obsłużeni.

 17. Obszar Dworu Amelii to własność prywatna, z racji tego Goście zobowiązani są do uszanowania prywatności właścicieli Dworku.

 18. Rezerwacja pokoi jest równoznaczna z akceptacją powyższych zasad regulaminu.

Dziękujęmy za przybycie.